Idén sem maradhatott el az osztályok közötti foci bajnokság, amit Nagy László tanár úr – közkívánatra – meg is rendezett a fiúknak.
A 12.a osztály elszántan érkezett a mérkőzésekre, ahol céljuk a tavalyi első hely megismétlése volt. Érdemes volt otthagyni az érettségi tételeket a fiúknak, mert idén is összejött a győzelem.
A második helyet nagy küzdelemben a 11.b osztály szerezte meg, míg a harmadik helyre a feltörekvő 9.a osztály érkezett, akik a 10.a osztály csapatát győzték le a bronz meccsen. A 11.a és a 10.b osztály is hősiesen küzdött, de ez ezúttal csak az 5. és 6. helyre volt csak elegendő.
Gratulálunk mindenkinek!






